Asteriks i Obeliks ponownie na ekranach kin

Nominowani do Oscarów twórcy hitów: „Odlot” i „Wall-e” przedstawią ekranizację kultowego komiksu o Asteriksie i Obeliksie, w zupełnie nowej, animowanej odsłonie. Doskonały humor, wspaniali bohaterowie, szczypta magii i rewelacyjna zabawa od pierwszej do ostatniej minuty. Oto film, który zadowoli gusta widzów w każdym wieku. W polskiej obsadzie dubbingowej głosów tytułowym bohaterom użyczyli Wojciech Mecwaldowski i Wiktor Zborowski. Naprzeciw nich – w roli złego druida – stanie Kuba Wojewódzki. Autorem iskrzących dowcipem dialogów jest Jakub Wescile, współautor sukcesu takich filmów, jak: „Kraina Lodu”, „Coco” i „Auta”.

Po pechowym upadku z drzewa, podczas zbiorów jemioły, druid Panoramiks postanawia przejść na emeryturę. Wcześniej jednak musi zadbać o bezpieczeństwo wioski i znaleźć dla siebie godnego następcę. W towarzystwie Asteriksa i Obeliksa wyrusza więc w świat, w poszukiwaniu młodego utalentowanego druida, któremu mógłby powierzyć tajemnicę magicznego wywaru. Tymczasem o problemach Galów dowiadują się ich najwięksi wrogowie. Dowodzeni przez Juliusza Cezara i złego druida Sulfuriksa, Rzymianie wymyślają intrygę, która pozwoli im zdobyć przepis na eliksir siły. Tak rozpoczyna się wielka, zaczarowana przygoda – prawdziwy kocioł śmiechu i zaskakujących zdarzeń!

Gatunek: Animacja, Przygodowy
Reżyseria: Alexandre Astier, Louis Clichy
Obsada (polski dubbing): Wojciech Mecwaldowski, Wiktor Zborowski, Kuba Wojewódzki

Gdzie i kiedy obejrzeć film „Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru”

Film animowany „Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru” można obejrzeć w Kinie Pionier w dniach 18-31 stycznia. Poniżej prezentujemy szczegółowy harmonogram.

18 stycznia (piątek) – 16:00
19 stycznia (sobota) – 16:00
20 stycznia (niedziela) – 16:00
21 stycznia (poniedziałek) – 16:00
22 stycznia (wtorek) – 15:30
23 stycznia (środa) – 16:00
24 stycznia (czwartek) – 16:00
25 stycznia (piątek) – 16:00
26 stycznia (sobota) – 16:00
27 stycznia (niedziela) – 16:00
28 stycznia (poniedziałek) – 16:00
29 stycznia (wtorek) – 15:30
30 stycznia (środa) – 16:00
31 stycznia (czwartek) – 16:00

Bilety można nabywać bezpośrednio w kasie Kina Pionier lub za pośrednictwem strony internetowej kino-zary.pl

Sprawdź również inne filmy wyświetlane w Kinie Pionier >>