Kabaret „Neo-Nówka” zaświeci w Żarach!

Jeden z najlepszych polskich kabaretów „Kabaret Neo-Nówka” zawita 9 grudnia do Żar ze swoim najnowszym programem „Kazik sam w domu”.

„Kazik sam w domu” to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. W tym programie, jak sam tytuł sugeruje, Neo-Nówka bierze na warsztat świat mężczyzn. Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny z której dowiemy się jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić. Elementem spinającym cały program jest zgrabnie poprowadzona fabuła archetypowej polskiej rodziny. W programie nie zabraknie autorskich piosenek, które są stałym elementem koncertów i niewątpliwym atutem Neo-Nówki. Sami artyści nowy program streszczają jednym zdaniem: „Każdy jest Kazikiem swego losu”.

Program jest zaskakujący, śmieszny i prawdziwy. Neo-Nówka nie zwalnia tempa i nie obniża lotów. Mistrzostwo w każdym calu.

Kaberet „Neo-Nówka” w Żarach. Gdzie i kiedy? Bilety

Termin: 9 grudnia 2018 roku, godz. 16:00
Miejsce: Hala Sportowa LO im. B. Prusa (ul. Podwale 16)
Bilety: od 60 do 120 zł

Bilety do nabycia w Żarskim Domu Kultury (ul. Wrocławska 7) lub za pośrednictwem strony internetowej biletynakabarety.pl.

Kabaret "Neo-Nówka" - Kazik sam w domu