Spektakl „Cudowna Terapia” w Żarach

7 grudnia w sali widowiskowej Luna odbędzie się spektakl teatralny pt. „Cudowna Terapia”. Przed żarską widownią wystąpią Edyta Jungowska, Dariusz Kordek i Artur Pontek.

O spektaklu

Kryzys może przyjść znienacka, nawet po kilkunastu wspólnie przeżytych latach.Co wtedy? Leki na uspokojenie? Nie, mamy inną propozycję! Wyrzucamy tabletki, syropy i maści, a w zamian aplikujemy troje znakomitych aktorów, błyskotliwy tekst i zaskakującą inscenizację. Państwo Dorek są doświadczonym małżeństwem, które – jak to w życiu – ma za sobą dobre i złe chwile. Spotykamy ich, kiedy są wypaleni i znudzeni, a zarazem groteskowi w swoich małżeńskich kłótniach o drobiazgi. Doszli do wniosku, że nie pozostaje im nic innego, jak się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybrali się jednak do wybitnego psychoterapeuty, by dać sobie ostatnią szansę na uratowanie małżeństwa. Czy za pomocą różnych ćwiczeń terapeutycznych uda się pojednać parę, która potrafi urządzać sobie niezłe piekło? Czy specjalista znajdzie sposób, by małżonkowie zrozumieli, jak wiele ich łączy, by zaczęli ze sobą współpracować i słyszeć się wzajemnie? I czy przypadkiem terapeuta po spotkaniu z taką parą sam nie będzie potrzebował pomocy? Odpowiedzi znajdą Państwo w najnowszej inscenizacji komedii austriackiego dramatopisarza Daniela Glattauera „Cudowna terapia”. Czekają Was błyskotliwe dialogi, zabawne życiowe sytuacje i trzy wspaniałe kreacje aktorskie.

„Cudowna terapia” w Żarach. Gdzie i kiedy? Bilety

Termin: 7 grudnia 2019 roku, godz. 17:00
Miejsce: Sala widowiskowa Luna (ul. Okrzei 35)
Bilety: 80 zł

Bilety do nabycia w Żarskim Domy Kultury przy ulicy Wrocławskiej 7 oraz za pośrednictwem strony internetowej kupbilecik.pl